Про нас

/Про нас
Про нас 2021-02-08T15:55:33+00:00
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Компанія «Babysyria» (Бейбі Сирія) з 2007 року представляє в Україні дитячий одяг до 8 років відомих сирійських фабрик «Baby Basem», «В.В.Jodi», «Daleen» і «Tan-tan». Для новонароджених в асортименті компанії є ковдри, пледи, конверти, комбінезони, переноски, сумки та багато іншого. В Україні дитячий товар проходив перевірку в Міністерстві охорони здоров’я та має сертифікат гігієни.

Компанія «Babysyria» регулярно бере участь в міжнародних виставках в Києві та Львові, і неодноразово нагороджувалася сертифікатами і дипломами за представлений покупцям широкий асортимент товару.

Фабрики «Baby Basem», «В.В. Jodi», «Daleen» — визнані лідери сирійського ринку з багаторічним досвідом у виробництві дитячого текстилю — відомі своїми якісними тканинами вітчизняного виробництва і дизайнерськими моделями одягу для дітей та новонароджених. Продукція цих фабрик користується великим попитом не тільки в країнах Африки та Близького Сходу, але також і в Європі. І все це завдяки бездоганній якості продукції та високій дизайнерській майстерності її виробників. Фабрика «Tan-tan», оснащена сучасним обладнанням та має великий багаторічний досвід у виробництві панчішно-шкарпеткових виробів, використовуючи для виготовлення дитячих шкарпеток тільки натуральну сировину.

Ласкаво просимо!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.